logo
 
 
 
 
 

Co nabízíme:

- poskytneme vám odbornou metodickou podporu při přípravě a realizaci konkrétních opatření pro zajištění bezpečnosti ve vaší obci, městě či regionu.

- pomůžeme vám s tvorbou funkčních partnerských sítí, s navázáním kvalitní a trvalé spolupráce s dalšími subjekty –policií, nevládními organizacemi, podnikatelskými subjekty apod. – díky které bude řešení bezpečnostní situace na místní úrovni mnohem efektivnější.

- poradíme vám, jakým způsobem co nejúčinněji oslovit občany vaší obce, aby se podařilo je maximálně zainteresovat na zachování bezpečí v obci.

- zprostředkujeme vám příklady dobré praxe z jiných měst a obcí, které vám přinesou inspiraci pro vaše aktivity a projekty.

- nabízíme také zajištění konkrétní spolupráce při realizaci vašich plánů a strategií – organizaci veřejných setkání s občany, pomoci při nastavení mechanismů zapojování občanů do rozhodování o komunálních problémech, spolupráce při přípravě koncepce vaší obecní policie, příprava výzkumu pocitu bezpečí občanů atp.

- připravíme pro vás na klíč dokumenty široce související s bezpečností, prevencí kriminality, ochrany ohrožených skupin obyvatel. Např. koncepce prevence kriminality a další strategické a metodické dokumenty, s jejichž tvorbou máme mnohaleté zkušenosti.

- zajistíme služby supervizora (např. pro strážníky, pracovníky OSPOD atd.), mediátora, facilitátora (přpadových konferencí v rámci OSPOD) apod.

Vybrané reference: 

Město Mělník (odbor sociálních věcí a zdravotnictví) - kontinuální supervize pro pracovníky OSPOD, facilitace případových konferencí, koordinace prací při tvorbě standardů SPOD a finalizace textu

Město Sokolov (městská policie) - vytvoření koncepce prevence kriminality, moderování veřejných setkání k problematice bezpečnosti

Město Trmice - vytvoření koncepce prevence kriminality

Středočeský kraj - koordinace prací při tvrobě koncepce prevence kriminality a finalizace textu

 

 

Potřebujete-li rozšířit profesní kompetence pracovníků úřadu, městských policistů či zastupitelů obce, poskytnout jim komplexní vhled do problematiky prevence kriminality a interdisciplinární spolupráce na  místní úrovni, nabízíme vám kvalitní vzdělávání v těchto a souvisejících tématech. Máme zkušenosti s pořádáním vzdělávacích akcí - jednorázových školení a seminářů, dlouhodobých výcviků, konferencí.

Profesním nebo interdisciplinárním týmům nabízíme rozvoj dovedností v oblasti komunikace s problémovými jedinci, sociálně-právní ochrany, kriminality mládeže a na mládeži, řešení školního násilí a školní nekázně atd. Zaměřujeme se na výcviky a tréninky v uvedených problematikách, naše vzdělávací programy mají prokazatelnou efektivitu a naši lektoři jsou na vysoce profesionální úrovni.

Bližší informace o spolupráci s naším sdružením vám ráda poskytne Kateřina Pospíšilová, tel. 774 709 773, e-mail pospisilovaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 
   
 

Na webu jsou použity prvky od Icon8.com