logo
 
 
 
 
 

Potřebujete-li rozšířit profesní kompetence pracovníků úřadu, městských policistů či zastupitelů obce, poskytnout jim komplexní vhled do problematiky prevence kriminality a interdisciplinární spolupráce na  místní úrovni, nabízíme vám kvalitní vzdělávání v těchto a souvisejících tématech. Máme zkušenosti s pořádáním vzdělávacích akcí - jednorázových školení a seminářů, dlouhodobých výcviků, konferencí.

Profesním nebo interdisciplinárním týmům nabízíme rozvoj dovedností v oblasti komunikace s problémovými jedinci, sociálně-právní ochrany, kriminality mládeže a na mládeži, řešení školního násilí a školní nekázně atd. Zaměřujeme se na výcviky a tréninky v uvedených problematikách, naše vzdělávací programy mají prokazatelnou efektivitu a naši lektoři jsou na vysoce profesionální úrovni.

Bližší informace o spolupráci s naším sdružením vám ráda poskytne Kateřina Pospíšilová, tel. 774 709 773, e-mail pospisilovaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.