logo
 
 
 
 
 

Poskytujeme poradenství v oblasti tvorby školního a vnitřního řádu a dalších vnitřních norem, v oblasti řešení konkrétních problémů ve školách nebo na školních výjezdech a dalších oblastech každodenního školního života. Naše poradna má klienty z celé ČR. Poradenství poskytujeme po telefonu, mailem nebo v rámci osobních konzultací. Na vaše dotazy odpovídají zkušení odborníci, kteří mají dlouhodobou praxi ve svých oborech a schopnosti přemýšlet konstruktivně a holisticky. Poradenství je zpoplatněno, konkrétní cena se odvíjí od rozsahu poradenské služby, složitosti kauzy, času, který je třeba řešení věnovat. Cenu vám sdělíme na požádání. Své dotazy můžete zasílat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Naše semináře jsou zaměřené na aktuální školské problémy, s jejich realizací máme dlouhodobé zkušenosti. Semináře nabízíme školám, pedagogicko-psychologickým poradnám, obcím a městům nebo zařízením pro DVPP. Všechny naše semináře jsou akreditované MŠMT v systému DVPP.

UPOZRONĚNÍ: Lektorka Mgr. Veselá má obsazené termíny až do konce roku 2020! Její objednávky začneme přijímat opět na jaře 2020, a to na rok 2021. Ostatní lektory je možné si objednávat na rok 2019 i 2020. 

Pokud máte zájem vybrat si konkrétní téma vzdělávacího programu, prohlédněte si naše katalogy:

Katalog Mgr. Veselá na rok 2020

Katalog-Mgr.Veselá na rok 2019

Katalog-Mgr.Veselá na rok 2018

Katalog dalších lektorů

Školám také nabízíme certifikované programy primární prevence Nabídka - Mgr. Grohmanová  Nabídka - Mgr. Kekulová

Bližší informace o spolupráci s naším spolkem vám ráda poskytne Kateřina Pospíšilová, tel: 774 709 773, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 
   
 

Na webu jsou použity prvky od Icon8.com